Gdańsk

 

wf_tau_gdansk

Kim jesteśmy? Po co się spotykamy?

Wspólnota Franciszkańska Tau (WF Tau) to wspólnota małżeństw z liczną gromadką dzieci, które w duchu św. Franciszka z Asyżu pragną pogłębiać swoją wiarę.

Tworzymy wspólnotę, by rosnąć duchowo, wspierać się, wymieniać doświadczeniami, które mają promieniować wokół nas i w naszych rodzinach.

Kiedy i gdzie się spotykamy?

Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19-tej w salce Domu Zakonnego Braci Mniejszych Kapucynów w Gdańsku (Kościół św. Jakuba – wejście od furty przy ul. Wałowej 28). Spotkania odbywają się w 4-tygodniowym cyklach, poświęconych konkretnemu zagadnieniu (rozważania Pisma Świętego, katecheza, spotkania modlitewne) od września do czerwca (z wakacyjną przerwą). W niedzielę, wraz z dziećmi, uczestniczymy we Mszy Św. o godzinie 11:30.

Naszym duszpasterzem jest Rektor Kościoła św. Jakuba w Gdańsku – br. Zdzisław Duma.

Temat roku to „Wspólnota apostolska”. Będziemy przez cały rok pogłębiać rozumienie relacji i wspólnoty, na różnych poziomach i w różnych kontekstach.

Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa, które chcą rozwijać się w wierze, w relacji małżeńskiej i wspólnie pracować by być bliżej Boga!
Czekamy na Was i zapraszamy!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej – napisz: