11-13 marca 2016 – Wielkopostne dni skupienia w Skomielnej Czarnej

W okresie 11-13 marca 2016 roku, członkowie WF Tau przeżywali wielkopostne dni skupienia, poświęcone tematowi – Wspólnota Franciszkańska. Rekolekcje prowadził asystent wspólnoty br. Robert Rabka OFM Cap., a wspomagał go swoją obecnością br. Zbigniew Kołodziejczyk OFM Cap. – asystent wspólnoty w Dąbrowie Górniczej. Opiekę nad dziećmi sprawowały: Klaudia Zimny z MF TAU oraz p. Maryla – przyjaciółka jednej z rodzin biorących udział w rekolekcjach.

Na tegorocznych dniach skupienia obecnych było 76 członków z poszczególnych wspólnot: Bielsko-Biała-Tychy, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Kraków i Stalowa Wola- w tym sympatycy wspólnoty z Bielska-Białej-Tychy.

W trakcie wyjazdu, podczas konferencji prowadzonych przez br. R. Rabkę, dowiadywaliśmy się czym była wspólnota dla Św. Franciszka i jego braci, dzieliliśmy się naszymi doświadczeniami przeżywania Słowa Bożego, przygotowywaliśmy się duchowo do przeżywania nadchodzących świąt Wielkiej Nocy, a wolne chwile spędzaliśmy na wzajemnym poznawaniu się, integracji oraz dzieliliśmy się własnym życiem. Był to wspaniały czas podarowany nam przez Pana Boga, który z Jego pomocą, zaowocuje naszym dalszym rozwojem duchowym.

Zapraszamy do galerii.

Dodaj komentarz