Wakacje 2018 – ruszyły zapisy

Niezmiernie miło nam poinformować, że ruszyły zapisy na tegoroczne akcje wakacyjne Wspólnoty Franciszkańskiej Tau.

W tym roku do wyboru trzy turnusy rekolekcji (więcej informacji w opisie):
Rekolekcje „Spoleto Tau”, Rabka-Zdrój, 24-31.08.2018
Rekolekcje „San Damiano Tau”, Rzeszów, 29.07-05.08.2018

Serdecznie zapraszamy Członków oraz Sympatyków Wspólnoty Franciszkańskiej Tau na rekolekcje wakacyjne. W tym roku mamy niezwykłe bogactwo rekolekcji, gdyż w planach są aż 3 turnusy, więc każdy może znaleźć formę rekolekcji odpowiednią dla siebie. Zachęcamy, aby dobrze rozważyć i rozeznać swój udział w rekolekcjach, aby na miarę możliwości urlopowych uczestniczyć w tych, które są dla każdego najbardziej odpowiednie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tego, w których rekolekcjach dana osoba powinna i może wziąć udział, najlepiej skonsultować się z asystentem lokalnym lub liderem/wiceliderem wspólnoty. Bardzo proszę również asystentów i liderów lokalnych, abyście w razie potrzeby pomogli każdemu w rozeznaniu i podjęciu właściwej decyzji. Wszelkie wątpliwości i zapytania, kierujcie bezpośrednio do Rady. My przy wsparciu Asystenta Prowincjalnego, będziemy rozważać każdy przypadek indywidualnie.

Prosimy wszystkich uczestników o przygotowanie się duchowe do czasu rekolekcji poprzez spowiedź i indywidualną modlitwę za ten wyjątkowy czas, w którym Pan  będzie mówił do naszych serc i przemieniał nasze życie. Módlmy się też za siebie nawzajem, aby dobrze przeżyć rekolekcje i być otwartym na Boże działanie.

Dodaj komentarz