Wakacje 2019 – ruszyły zapisy

Niezmiernie miło nam poinformować, że ruszyły zapisy na tegoroczne akcje wakacyjne Wspólnoty Franciszkańskiej Tau.

W tym roku do wyboru trzy turnusy rekolekcji (więcej informacji w opisie):
Rekolekcje „W głąb przez znak Tau”, Krzeszowice, 23-29.06.2019
Rekolekcje Franciszkańskie, Rabka-Zdrój, 14-20.07.2019
Rekolekcje „Poggio Bustone Tau”, Olsztyn k. Częstochowy, 10-16.08.2019

Serdecznie zapraszamy Członków oraz Sympatyków Wspólnoty Franciszkańskiej Tau na rekolekcje wakacyjne. W tym roku mamy 3 turnusy rekolekcji, więc każdy może znaleźć formę i termin odpowiednie dla siebie. Zachęcamy, aby dobrze rozważyć i rozeznać kwestię swojego udziału, aby w miarę możliwości urlopowych każdy uczestniczył w tych rekolekcjach, które są dla niego najbardziej odpowiednie.

W przypadku wątpliwości dotyczących tego, w których rekolekcjach dana osoba powinna i może wziąć udział, najlepiej skonsultować się z asystentem lokalnym lub liderem wspólnoty. Bardzo proszę również asystentów i liderów, abyście w razie potrzeby pomogli każdemu w rozeznaniu i podjęciu właściwej decyzji. Wszelkie wątpliwości i zapytania, kierujcie bezpośrednio do Rady. My przy wsparciu Asystenta Prowincjalnego, będziemy rozważać każdy zgłoszony przypadek indywidualnie.

Prosimy wszystkich uczestników o przygotowanie się duchowe do czasu rekolekcji poprzez spowiedź i indywidualną modlitwę za ten wyjątkowy czas, w którym Pan  będzie mówił do naszych serc i przemieniał nasze życie. Módlmy się też za siebie nawzajem, aby dobrze przeżyć rekolekcje i być otwartym na Boże działanie.

Dodaj komentarz