Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kapituła Jesienna 2018

19 października 2018 - 22 października 2018

W dniach 19-21.10.2018 w Krzeszowicach odbędzie się Kapituła Jesienna WF Tau, której temat przewodni brzmi „Uczyń nas modlitwą”. W czasie spotkania będziemy mieli okazję stanąć przed Bogiem powtarzając za Św. Franciszkiem pytanie „Panie, co chcesz abym czynił?”. Zabierz proszę więc ze sobą wszystkie pytania, które Cię nurtują, pytania odnośnie Twojego życia, Twojej dalszej drogi.

Niech będzie to dla Ciebie czas wsłuchiwania się w głos Boga w Twoim sercu, ale też głos Boga przemawiającego do braci i sióstr obecnych na tym spotkaniu, gdyż będziemy chcieli stanąć przed Panem razem jako wspólnota, aby uwielbiać Go i dziękować za Jego obecność wśród nas. Będziemy też rozważać i powierzać Duchowi Świętemu dalszą drogę naszej wspólnoty, wzdychać do Niego, aby rozjaśnił ciemności naszych serc i dał nam poznanie Jego woli wobec WF Tau.

OŚRODEK:
https://www.youtube.com/watch?v=i7pIzqf1fKU

KOSZTY UDZIAŁU W CAŁYM SPOTKANIU:
Dzieci 0-3 lat: 0 zł
Dzieci i młodzież +3-18 lat: 60 zł
Dorośli +18 lat: 130 zł (120 zł + 10 zł narzutu na koszty organizacyjne)


WPŁATY ZALICZEK
:

Wpłaty zaliczki w kwocie 50 zł (tylko za osoby dorosłe) należy dokonać na konto WF TAU:

64 1600 1013 1847 0283 1000 0009
Referat WF TAU
ul. Korzeniaka 16
30­-298 Kraków

W tytule przelewu proszę wpisać: Kapituła Jesienna 2018 + nazwa turnusu, Imię i Nazwisko, Ilość osób, Wspólnota lokalna /ew. miejscowość/

Przykład: Kapituła Jesienna 2018, Anna Kowalska, 1 osoba, WF TAU Warszawa

Bardzo prosimy o wpisywanie tytułu wpłaty zgodnie z podanym wzorem – to prośba od skarbnika wspólnotowego. Zachęcamy do wpłacania od razu całej kwoty, co zdecydowanie ułatwia rozliczenia na miejscu z uczestnikami oraz z ośrodkiem.

Termin zapisów i wpłaty zaliczek: 5 października, jednak prosimy o jak najwcześniejsze zapisywanie się na listę. Pozwoli to z odpowiednim wyprzedzeniem uzgodnić szczegóły z ośrodkiem, przygotować odpowiednie ilości materiałów i rozdzielić funkcje.

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 – w zakładce 'Posługa’ można wyrazić swoją gotowość do podjęcia funkcji; zakładka 'Zakupy’ stanowi zaopatrzenie kawiarenki przez wspólnoty lokalne
– zapytania o dofinansowanie prosimy kierować na skrzynkę: 
– uwagi odnośnie stosowanej diety lub wyjątkowych okoliczności bardzo prosimy zgłaszać w odpowiednich polach formularza zapisowego
– zabieramy ze sobą Pismo Św. i śpiewnik

 

Prosimy wszystkich uczestników o przygotowanie się duchowe do czasu rekolekcji poprzez spowiedź i indywidualną modlitwę za ten wyjątkowy czas, w którym Pan  będzie mówił do naszych serc i przemieniał nasze życie. Módlmy się też za siebie nawzajem, aby dobrze przeżyć rekolekcje i być otwartym na Boże działanie.

Szczegóły

Start:
19 października 2018
Koniec:
22 października 2018
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejsce wydarzenia

Dom Fundacji Franciszkanów Świeckich Pokój i Dobro w Krzeszowicach
Legionów Polskich 19a
Krzeszowice, małopolskie 32-065 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz