Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielkopostne dni skupienia 2018 (Skorzeszyce)

2 marca 2018 o 19:30 - 4 marca 2018 o 15:00

TEMAT SPOTKANIA:
„Chrzest wody, krwi i Ducha: z Chrystusem ze śmierci do życia”

Tegoroczne Wielkopostne Dni Skupienia będą dotyczyły zagadnienia chrztu, zgodnie z aktualnym tematem roku formacyjnego. Wsłuchując się w Słowo Boże, uczestnicząc we wspólnych konferencjach i nabożeństwach, będziemy zagłębiać się w doświadczenie chrztu jako drogi, w której Bóg przeprowadza nas z rzeczywistości śmierci do życia. Zapraszamy do udziału w tym spotkaniu, które chcielibyśmy, żeby było nie tylko kolejnym etapem naszej formacji wspólnotowej, ale przede wszystkim spotkaniem z żywym Chrystusem obecnym we Wspólnocie, powołującym i wyzwalającym nas do życia w wiecznej radości i pełni Jego chwały!

Zadbajmy o odpowiednie przygotowanie duchowe – zachęcamy, aby przyjechać już w stanie łaski uświęcającej. Spotkanie rozpocznie się w piątek o godz. 18:30 Nieszporami, które odprawimy w gronie tych osób, którym uda się już dotrzeć na miejsce, modląc się za pozostałych, którzy będą jeszcze w drodze, a także we wszystkich intencjach naszej Wspólnoty. Dołóżmy starań, aby w miarę możliwości uczestniczyć w całym spotkaniu od początku do końca, gdyż każdy dzień będzie miał swój program i swoją specyfikę, a ponadto całe spotkanie będzie stanowić zwartą całość. Zakończenie Dni Skupienia planowane jest w niedzielę ok. godz. 14.00.

 

KOSZTY UDZIAŁU W CAŁYM SPOTKANIU:
Dzieci 0-3 lat: 0 zł
Dzieci 4-11 lat: 60 zł
Młodzież 12-17 lat: 120 zł
Dorośli: 130 zł


WPŁATY ZALICZEK
:

Wpłaty zaliczki w kwocie 50 zł (tylko za osoby dorosłe) należy dokonać na konto WF TAU:

64 1600 1013 1847 0283 1000 0009
Referat WF TAU
ul. Korzeniaka 16
30­-298 Kraków

W tytule przelewu proszę wpisać: Dni skupienia /lokalizacja/, Imię i Nazwisko, Ilość osób, Wspólnota lokalna /ew. miejscowość/

Przykład: Dni Skupienia Skorzeszyce, Elżbieta Malinowska, 1 osoba, WF TAU Warszawa.

Bardzo prosimy o wpisywanie tytułu wpłaty zgodnie z podanym wzorem – to prośba od skarbnika wspólnotowego.
Zachęcamy do wpłacania od razu całej kwoty, co zdecydowanie ułatwia rozliczenia na miejscu z uczestnikami oraz z ośrodkiem.

Termin zapisów i wpłaty zaliczek: 16 lutego, jednak prosimy o jak najwcześniejsze zapisywanie się na listę, co pozwoli z odpowiednim wyprzedzeniem uzgodnić szczegóły z ośrodkami, przygotować odpowiednie ilości materiałów i rozdzielić funkcje.

Szczegóły

Start:
2 marca 2018 o 19:30
Koniec:
4 marca 2018 o 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Dodaj komentarz